Резистори та блоки резисторів
Пропонуємо широкий асортимент блоків резисторів для пуску та регулювання швидкості кранових та інших електродвигунів постійного та змінного струму з фазним ротором, як гальмівні резистори.
Блоки резисторів використовуються для пуску та регулювання швидкості кранових та інших електродвигунів постійного та змінного струму з фазним ротором, як гальмівні резистори для частотних перетворювачів, а також як струмообмежувальні, шунтуючі, баластові, нагрівальні та ін.
Блоки резисторів виготовляються у різних виконаннях. Найбільш поширені з них:
1) Б6 (БРФ) - виконаний із фехралевої стрічки, максимальна кількість елементів – 6;
2) БК12 (БРК) - виконаний із дроту, максимальна кількість елементів – 12;
3) БФК (БРФК) – складається з фехралевих та константанових елементів опору;
4) ЯС4 - виконаний із фехралевої стрічки, максимальна кількість елементів – 5;
5) ЯС3 - виконаний із дроту, максимальна кількість елементів – 11;
6) ЯС101, ЯС102 – блоки типу ЯС101 комплектуються резисторами типу ЕСЗ, а блоки типу ЯС102 – резисторами типу ЕС10. Блоки одного виконання мають однакові габаритні та настановні розміри. Блоки типів ЯС101/2А, ЯС102/3А мають аналогічні габаритні, настановні розміри та кількість резисторів зі стандартизованими блоками типу ЯСЗ та ЯС4 відповідно, за схемою з'єднань, номінальний опір резисторів та струм можуть бути будь-якими та залежить від вимог замовника;
7) БРП - виконаний із фехралевого дроту, максимальна кількість секцій – 11;
8) БРПФ - складається з дротяних та стрічкових фехралевих елементів опору.
JoomShopping Download & Support